Report 1.kola 2.LIGY: Rakol Brno – Rebešovice 6:4 ( 4:2 )

Report 1.kola 2.LIGY: Rakol Brno – Rebešovice   6:4 ( 4:2 )

První utkání nové sezóny máme za sebou a určitě ho budeme řadit mezi ty nepovedené.

V sestavě chybělo několik opor, ale přesto jsme jeli na utkání v desíti lidech, což není špatné. Většina hráčů, přijela bezprostředně po svém utkání ve velkém fotbale a po hodové zábavě, jenž, proběhla předchozí večer, se nebylo čemu divit, že všem už značně chyběli síly. Tyto faktory se podepsali na průběhu utkání. My jsme si však chtěli zahrát fotbal a společně se pobavit hrou. To se, ale také né úplně povedlo, když jsme se nechali párkrát rozhodit nepřesnostmi a některými spornými situacemi. Dá se říci, že jsme působili velice rozpačitě. Začátek utkání byl úplně hrozný, než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme 4:0, dostali jsme pár laciných gólů a sami jsme se nemohli prosadit. Až v 21 minutě poprvé změnil skóre, pro náš prospěch, Jozef Pohorelec. Zakončil, tak pohlednou kombinaci, kterých začínalo přibývat. V tu dobu jsme se začínali dostávat do hry, za chvíli přidal druhý gól - Jan Klíma. Doťukával do prázdné brány akci, na jejímž začátku byli Jožka a Milouš, tedy Milan Jamnický a Jozef Pohorelec. Do poločasu jsme ještě přežili pár nebezpečných situací soupeře a to bylo za prvních třicet minut vše. Zdálo by se, že utkání bylo vcelku vyrovnané, ale nechali jsme Rakol dát pár opravdu laciných gólů a je pravda, že měli větší chuť a odhodlání utkání vyhrát. My jsme se však nechtěli smířit s porážkou a chtěli jsme s výsledkem něco udělat. Do druhé půle jsme však nestoupili příliš šťastně a brzy dostali další velmi laciný gól. V té době jsme začali být příliš nervózní a podráždění děním na hřišti. Potřebovali jsme se srovnat, trochu uklidnění přinesl Přema Zeman svým gólem z přímého kopu. A o pár minut později jsme prohrávali už jen o gól, po druhé se prosadil Jožka Pohorelec. Cítili jsme, že by, jsme přece jenom mohli nějaký bod získat. Otevřeli jsme více obranu a zkusili dát vyrovnávací gól. Toho se snažili využít domácí a plné ruce práce měl i Popi ( David Popelka ) .  Nám se bohužel gól střelit nepodařilo a naopak minutu před koncem nám zasadil konečnou ránu soupeř. Prohráli jsme 6:4 ze, soupeřem, který stejně jako my opustil Superligu a tak by to nemusela být velká tragédie, ale naše ambice jsou určitě větší. Věříme však, že s navrácením některých opor, poroste výkon ostatních hráčů a tak i předváděná hra celého mužstva.

Příští kolo nás čeká Fischer Café Brno, jenž snad bude ještě kvalitnější než Rakol a my tak budeme mít zisk prvních bodů ještě těžší.

Sestava: Popelka – Klíma M. , Černá L. , Zálešák , Černý L. – Zeman , Klíma J. , Pohorelec J.