První hvězdou jara Martin Kvarda

1. Jak si se cítil před zápasem , vzhledem k tomu , že jsi z důvodu své pracovní vytíženosti , moc nenatrénoval?

Nečekal jsem , že v zápase odehraji moc minut , právě vzhledem k okolnostem , ale šel jsem na hřiště s tím , abych co nejvíc pomohl týmu a odevzdal na hřišti všechno.

2. S jakýma myšlenkam jsi šel do druhého poločasu , po tom prvním nevydařeném?

V prvním poločase jsme hráli všichni špatně , dostali jsme nešťastné góly. Byl to i obrázek tréninků a nesehranosti , jelikož se nesejdeme nikdy v plném počtu. Za druhý poločas bych chtěl všem poděkovat , že jsme se nepoložili a zabojovali. Také hrálo svou roli to , že po domluvě s trenérem , jsem se po druhém gólu přesunul z útoku do obrany a mohl jsem tak útočit zezadu. Doplňoval jsem tak ofenzivu a kolikrát jsme útočili i ve čtyřech.

3. V závěru jste měl šanci na vyrovnání. Jak jsi to viděl ty?

No je to pravda. Měl jsem v závěru šanci , kterou bych měl proměnit a je to i moje vina , že jsme neremizovali. Dostal se ke mně odražený balón , chtěl jsem to hrát s první levou nohou , ale bohužel jsem nastřelil gólmana – měl jsem to řešit jinak.

4. Jak si vedl nový trenér a jaký z něho máš pocit?

Myslím , že se uvedl dobře. Proti prvnímu týmu tabulky jsme sice prohráli , ale výsledek 2:3 je docela dobrý a druhý poločas jsme šahali po bodu. Dal vůbec zápisný?

5. Co říkáš na to , že trenér i někteří ostatní lidé říkají , že to byl jeden z nejlepších tvých zápasů a , že jsi byl asi nejlepší hráč mužstva Rebešovic?

Byl jsem potěšen…..

6.Byl? Už nejsi?

Jsem stále mile potěšen , že to tak vidí. Potěšilo mě o to i z té stránky , že jsem v týmu nejstarší.

7. Ale ty máš přeci nejlepší věk pro fotbalisty , zkušenosti by jsi měl rozdávat každý zápas?

Myslím to tak , že jsem rád , že pořád stačím těm mladším a každý zápas se nedaří tak dobře , ale vyměnil bych tuhle pochvalu za to , kdybychom získali aspoň jeden bod.