Marek Hledík opět hráčem utkání

1. Jaké jsi měl myšlenky před tímto těžkým zápasem , kde se víc jako o body hrálo čest?

Těšil jsem se na něj celý týden. A když sem viděl, že soupeř přijel v zřejmě nejsilnější sestavě, byl sem rád, že to bude opravdu odveta jak má být. Jen sem se trošku obával únavy z odpoledního zápasu, ze kterého jsem bezprostředně přijel. Ale obavy se naštěstí nepotvrdily.

2. Od úvodu utkání jsme vedli 1:0 a soupeř byl velmi nebezpečný , nakonec se mu podařilo v první půli srovnat stav. Jak jsi vyděl hru před obdržením branky a zkus nám trošku tu branku popsat. Vypadalo to spíše jako nenápadný pokus o střelu který nakonec skončil v bráně.

Je pravda, že střela to byla asi nepovedená, ale o to horší. Prošla klubkem hráčů, takže sem ji viděl na poslední chvíli. Stihl sem sice zareagovat, ale bohužel míč přede mnou nešťastně skočil a přeskočil mi nad nohou až do sítě.

3. Ještě do půlky jsme se dostali opět do vedení , opět jsme byli na koni , ale pořád byl soupeř nebezpečný , cítil jsi na sebe velký tlak?

Musím přiznat, že docela ano, protože soupeř hrál pořád výborný kombinační fotbal, držel častěji míč na kopačkách a myslím, že hlavně ve druhém poločase se hrálo více na naší půli. A při našem osvětlení může být každá střela nebezpečná.

4. Dlouho jsme drželi stav 2:1 , po vyloučení hostujícího hráče jsme přidali branku na 3:1 , o pár minut později bylo naše vedení opět jen jednobrankové. Střídali se silnější a slabší chvíle. Jak jsi snižující gól viděl ty?

Hlavní chybou asi byla snaha Ladě Sosnara prokličkovat celé hřiště až k soupeřově brance místo dřívější nahrávky do zcela odkryté levé strany. Uprostřed mu jeden z hostujících hráčů míč vypíchl a soupeř šel do přečíslení, které zakončil přesnou střelou na vzdálenější tyč.

5. Nakonec jsme zápas dotáhli do vítězného konce a oplatili Orlu prohru z podzimu , v zápase bylo více osobností , ale ty jsi byl už podruhé ta největší a určitě teď ještě víc důležitá jako před tím. Pochytal jsi plno brankových šancí a byl jsi velkou oporou mužstva. Co na to říkáš?

Jsem rád, že sem klukům mohl pomoci a společně se nám odveta povedla. Jak jsem říkal již dříve, každý zápas beru jako přípravu na play-off. Tento byl obzvláště těžkou zkouškou a o to více mě těší, že se mi povedl. Ale obětavě hrálo celé mužstvo a oporou byl tentokrát opravdu každý.

6. Chtěl by jsi ještě k zápasu něco dodat?

Podle mě to byl asi nejkvalitnější zápas, jaký jsme tuto sezonu odehráli. A myslím, že s takovým výkonem by se ani jedno z mužstev s Superlize určitě neztratilo.

7. Už jsi jednou na tuto otázku odpovídal , ale přeci jenom je něco co by jsi chtěl dodat ke vzkazu čtenářům a fanouškům?

Jediné co můžu dodat je: Děkuju vám všem, že jste přišli v tak neuvěřitelném počtu. Byli jste skvělí a atmosféra byla opravdu nádherná.