Lukáš Jurka hvězda proti Karlsberku "B"

1.Na začátku sezóny jsi byl zraněný a když jsi konečně nastoupil tvůj kotník celé utkání nevydržel , nebál jsi se zranění před zápasem?

Věděl sem, že to není ok, ale chtěl sem pomoct týmu. Navíc by to celý zápas vydrželo, ale špatně sem šlápl a bylo.

2. Zápas byl vyrovnaný a pro obránce velmi těžký , jelikož soupeř většinu svých balónů posílal přímo před vaši branku , jaké jsou tvé pocity?

Bylo to těžké, mají to hodně dobře nacvičené a velmi těžko se při těchto situacích bránili. Myslím, že jsme to nakonec zvládli dobře, i když jsme z jedné této situace inkasovali , ale zvítězili.

3. I když jste měli pár slibných šancí , nakonec to byl soupeř který vedl 1:0 , věřil jsi že zápas otočíte?

Vidím velký problém v neproměňování našich šancí, mohlo by nás to mrzet. Naštěstí náš vyrovnávací gól přišel včas a dopadlo to podle našich představ.

4. Vstřelil jsi vyrovnávací branku , která byla hodně důležitá , hlavně i první v Rebešovickém dresu , jaké máš pocity?

Sem nadšen, nemohl sem si přát lepší začátek. První domácí zápas, výhra a vstřelená branka,,,jen doufam, že to po mě teď nebudou vyžadovat příliš často.

5. Nakonec byl zápas velmi vyhecovaný , hráli jste pět minut v oslabení a potom i pět minut přesilovku ve které jste vstřelili vítěznou branku , bylo to určitě vyčerpávající?

Ano, bylo to náročné. Ale věřili jsme ve výhru a tu nakonec uhráli. Oslabení bylo těžké a náročné byl sem tam celou dobu a dost mě to vyčerpalo. Ale už v té chvíli jsme je začali přehrávat a druhá branka byla na spadnutí. Nakonec jsme se jí dočkali v naší přesilovce.

6. Chtěl by jsi k tomuto utkání něco dodat?

Ukázalo se že jsme měli větší chuť po vítězství a nakonec se podařilo…..

7. Co by jsi vzkázal našim čtenářům a fanouškům?

Přišli jste nás podpořit v hojném počtu a byli jste to právě VY, kdo nás dotlačili k vítězství. Moc bych vám chtěl poděkovat.