Josef Sedláček alias "Princes" mužem 16.kola

1. Nastupovali jste v oslabené sestavě a proti výborně kombinačně vybavenému soupeři. Měl si strach?

No ani ne, jelikož se od nás nečekalo vítězství a tak jsme mohli jen překvapit. Navíc jsem den předtím trošku slavil, a tak jsem strach určitě neměl. Spíš něco jiného.

2. V prvním poločase se soupeř vůbec nepředvedl a navíc ty jsi dal vedoucí gól , přehodnotil jsi bodové šance v zápase?

To určitě jo. Mysleli jsme jak na nás vlítnou a budou chtít co nejdřív rozhodnout a místo toho skoro celou první půlku tak nějak odchodili.

3. Druhý poločas se soupeř více dostával do hry a nakonec i vyrovnal , vypadalo to jako by jste v tu chvíli bod brali?

Určitě jo. Věděli jsme, že jestli nám střelí branku tak se hra zcela otočí. Je to tým složenej z mnoha cizinců a možná proto nepředvádí stabilní výkony. Když se jim daří tak jsou všude, ale když ne, tak jsou polovicní.. Jak nám dali gól tak to s námi moc dobře nevypadalo, ale naštěstí nepřidali žádný další a hra se pomalu začala opět vyrovnávat.

4. Nakonec jsi byl faulován a z následného pokutového kopu jsi dal svůj druhý gól zápasu , jak moc jsi si věřil?

No jak už jsem říkal na začátku neměli jsme co ztratit a k tomu jsem byl ještě lehce pod vlivem takže jsem si věřil :)

5. V zápasových statistikách to vypadá , že jsi o osudu utkání rozhodl ty. Dal jsi dvě jediné branky svého mužstva , které stačili na výhru 2:1. Jaký máš názor ty?

Měl jsem jen štěstí, že jsem dal oba góly. Všichni hráli to co měli, a to co jsme si řekli už před zápasem, a když se k nám přiklonilo i štěstí tak to dobře dopadlo.

6. Chtěl by jsi zápas ještě nějak zhodnotit? Jaké byli pocity po něm?

No začínalo mně být trošku špatně, ale naštěstí byla hospoda poblíž a tak jsme mohli začít slavit :))

7. Co by jsi vzkázal našim čtenářům a fanouškům?