4.4.2011 Rebešovice – Colgate Team 15:4 ( 6:3 )

Se zpožděním je tu report z posledního utkání – musím se přiznat, že je to z důvodů zapomenutí a neustálého odkládání. Tak se zpožděním, ale přece si můžete něco přečíst z prvního utkání, jenž jsme sehráli v tréninkovém centru Zbrojovky Brno. Už jsme se nemohli dočkat prvního utkání na tomto hřišti. Těšili jsme se, že je hřiště blízko, a že snad přijede i pár fanoušků, kteří nás podpoří. Bohužel naše sestava před utkáním nevypadala vůbec dobře. Díky zranění Marka Hledíka a zaneprázdněnosti Davida Popelky, se musel do brány postavit bek Martin Klíma, další hráči chyběli díky trestům z divokého předešlého kola a někteří bylo mimo město a nemohli se zúčastnit. Naštěstí nás zachránili Michal Sosnar a Pavel Koláček , bez kterých by jsme na začátku nebyli ani v maximálním počtu pěti hráčů + golman na hřišti. ( asi až v patnácté minutě přijel Michal Polák z velkého fotbalu ). Naštěstí problémy ze sestavou měli i hosté, kteří přijeli také s posilami z béčka a v počtu neumožňujícím střídání. Už zezačátku byla vidět naše převaha – dostávali jsme se jednoduše do šancí a zanedlouho přišli i první góly. Premiérovou trefu si připsal Michal Sosnar a načal tak gólovou smršť. Do poločasu se stačil trefit i druhý hráč béčka Pavel Koláček, s premiérovou trefou mu značně pomohl hostující obránce. Třikrát se do tabulky střelců trefil Andrej Pohorelec a jednu trefu stihl Michal Polák. Jedinou skvrnkou byla malá pozornost v obraně. Díky ní jsme dostali tři docela laciné góly a poločasový výsledek byl tedy 6:3. Pravdou, ale je, že v takovém utkání se těžko drží koncentrace a podcenění v podobě tří branek není až tak tristní. Obzvláště také když v Colgate Teamu bylo pár kvalitních hráčů, kteří se snažili hrát za ostatní. V druhé půlce už to však bylo ještě víc o něčem jiném. Dostali jsme už jen jednu branku a dalších devět jich vstřelili. Do listiny střelců se zapsal čtyřmi góly i Jožka Pohorelec, jednou se trefil nový kapitán Jaroslav Hašek. Po dvou gólech si připsali ještě Andrej Pohorelec ( celkem v utkání 5 ) a Michal Polák ( celkem v utkání 3 ) a ukončili tím utkání s jednoznačným výsledkem 15:4.

Premiéra na novém hřišti s novým kapitánem se vydařila a budeme doufat, že v dalších utkáních navážeme.

Sestava: Klíma M. – Sosnar M. , Koláček , Černý L. – Hašek, Polák – Pohorelec A. ,