15.5.2011 Rebešovice – RKM Tango Brno 3:7 ( 1:5 )

Tohle utkání mělo jasného favorita a my jsme tak mohli být uvolnění s vědomím že můžeme jen překvapit. Prakticky jsme spíš nechtěli udělat ostudu a dostat nějaký moc velký gólový příděl. Než nám, ale Tango ukázalo svou obrovskou sílu, podařilo se nám je dokonale zaskočit. Andrej Pohorelec zužitkoval přihrávku za obranu a po té co si pohrál s hostujícím gólmanem dopravil míč do brány. Hodně překvapivě jsme vedli, ale né moc dlouho. Asi za pět minut se Tangu podařilo vyrovnat a jejich tlak byl opravdu veliký. Převážně jsme se jen bránili a přecházeli jen do protiútoků, ale bez efektu. Soupeř nás tlačil celé utkání, my jsme však bojovali za co nejlepší výsledek i proto se jim delší dobu ( než by byla pro takové mužstvo nezbytná ) nepodařilo dostat do vedení. Šance střídala šanci, bylo jasné, že nikdy nemůžeme uhrát vyrovnaný výsledek. V bráně skvěle chytal Marek Hledík- skákal od tyčky k tyčce, ale ani on nemohl zabránit hostům, aby si vytvořili dostačující náskok do druhé půle. První poločas se nám zdál nekonečný a v poslední desetiminutovce jsme dostali čtyři branky. Určitě zasloužený výsledek, spoustu šancí jsme přežili a nijak moc jsme si jich nevytvořili. V druhé půli bylo vidět že RKM zvolnilo, sice nás stále přehrávali a mezi nimi jen běhali, ale gólově jsme se jim dokázali vyrovnat a šancí jsme měli taky ještě dost a dost. Prázdnou bránu netrefil Jarda Hašek a penaltu si dovolil neproměnit Zdenek Černý, jenž podruhé po sobě oblékl kapitánskou pásku a s tvrzením že už nic většího nemůže dokázat obcházel stadión na TCM Zbrojovky J. Druhá půle tedy skončila remízou 2:2, když se trefil ještě jednou Andrej a jeden gól přidal Jožka Pohorelec. Celkově tedy skončilo utkání 3:7 ve prospěch Tanga – pro nás tedy přijatelný výsledek a obzvlášť posila z béčka Pepa Sedláček se mohl pokochat útočnou silou soupeře. Pro nás tedy dobrá škola, přijatelný výsledek a pomalé vracení se některých hráčů do mužstva – tentokrát přibyl Zdeněk Hanák a my jsme rádi že už s ním můžeme opět počítat.

Sestava: Hledík – Klíma M. , Klíma J , Černý L. , Černá L. – Hašek , Černý Z. – Sedláček ,