15.4.2008 MEI Moravia – Rebešovice 3:7

První půle byla vyrovnaná ,ale i přes to ji soupeř vyhrál 2:1 kdy nás načal šťastným gólem kdy balón vypadl našemu gólmanovi z rukou přímo do našeho obránce a do branky. Za dvě minuty bylo vyrovnáno kdy se střelu z dálky tečoval Šmarda. Dalších pár minut patřilo nám kdy jsme si vytvořili pár šancí a soupeře zatlačili , ovšem udeřila opět MEI kdy nás zaskočila z rohu - balón nečekaně rozehráli z druhé strany a naši obránci nestačili pokrýt nabíhajícího útočníka.
O poločase jsme si řekli že na ně vlítneme hned od začátku a pořádně jsme se vyhecovali. Prvních pět minut soupeř nevěděl jestli není náhodou na Petro Pavelské pouti , roztočili jsme kolotoč a odměnou nám byly tři branky v rozmezí snad sedmi minut. Soupeř byl zaskočen naší hrou a když jsme dali další gól už na 2:5 neměl sil zápas otočit , stačil jen snížit. My jsme ovšem zápas z rukou nepustili a dvěma brankami v závěru potvrdili vítězství 3:7 . V zápase jsme inkasovali pět žlutých karet zapříčiněných naším důrazným napadáním z ,kterým měl soupeř velké problémy.

Góly: Pohorelec J. 3 , Pohorelec A. 2 , Hašek , Šmarda

Sestava: Hrubý , Kesl – Klíma M. , Šťastný , Klíma J. , Trávníček – Hašek , Černý L. – Pohorelec A. , Pohorelec J. , Zeman , Vašík , Šmarda